TEKNİK DESTEK

Teknik Destek Formu

Hastek Plastik Sistemleri 50 yılı aşkın tecrübesiyle; projelendirme, bakım-onarım, tamir, yedek parça kısacası satış öncesi ve sonrası, koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamak adına her konuda, Türkiye’deki en iyi firma olma yolunda ilerlemektedir. Hastek Teknik Destek Ekibi, Soğutma grubu cihazların bir fabrikanın en önemli parçası olduğunu bilerek, işin ciddiyetine varmış ve hizmeti; kaliteli, hızlı ve %100 verimli şekilde müşterilerine verebilmeyi ilke edinmiştir.

TEKNİK SERVİS DESTEĞİ
Müşterinin satış sonrası konularda ne kadar hassas olduğunun bilincinde olup, müşteriyi her zaman memnun etmeyi asli görevi olarak bilmiştir. Teknik personelinin uzmanlığını arttırmak için gerek şirket içi eğitimler, gerekse yurt dışında teknik eğitimler organize eden yegane firmalardan biridir.

YEDEK PARÇA DESTEĞİ
Uzman teknik kadrosunun yanında, İstanbul Kıraç Deposunda bulundurduğu yedek parça stoğuyla, her türlü arızaya ve probleme en kısa sürede müdahale edip, müşterisinin kesintisiz bir şekilde üretimine devam etmesine yardımcı olur.

PERİYODİK BAKIM DESTEĞİ
Hastek Plastik Sistemleri, uzun yıllardır satışını yapmış olduğu, yüksek kaliteli BORCHE ürünlerinin periyodik bakımını da itinayla yapmaktadır. Ürünün verimli kullanılabilmesi, olası arızalar önlenmesi ve sistemin ömrünün arttırılabilmesi için düzenli bakım yapılması gerekir. Ürünün üretici firma tarafından önerilen sürelerde Uzman Hastek Teknik Servisi tarafından düzenli olarak kontrol ve temizlik işlemleri yapılmalıdır.

TEKNİK DANIŞMANLIK DESTEĞİ (PROJELENDİRME)
Hastek Plastik Sistemleri, 50 yıllık tecrübesiyle; müşterilerin ihtiyaçlarına en uygun sistemi seçmede uzmanlaşmıştır. Konusunda uzman proje mühendisleri ve satış ekibiyle gerektiğinde enerji tüketim analizleri yaparak, ilk yatırım haricinde işletme maliyetleri konusunda da şeffaf olan, müşteriyi her konuda aydınlatan; gerektiğinde makine yerleşimlerine göre en uygun tesisata karar vererek, müşterinin en verimli ve uzun ömürlü sisteme sahip olmasını sağlayan, müşteri için satış öncesi ve sonrası bütün desteği sunan bir anlayışa sahiptir.

Yenilikler ve Bizden Haberler

Borche ile ilgili yenilikler ve haberlerden önce sizin haberdar olmak için mail adresinizle kayıt olabilirsiniz...

www.borche.com.tr bir HASTEK uygulamasıdır. Web Tasarım, Web Yazılım
TEKLİF ALIN
SİZİ ARAYALIM