KURUMSAL

BORCHE HAKKINDA

Borche Machinery Co. Ltd., 2003 yılında Çin Halk Cumhuriyeti'nin güneyinde Guangzhou şehrinde Plastik Enjeksiyon Makinesi konusunda teknik ve ticari deneyimi yüksek Mr. Zhu Burrender Borche ve güçlü ortaklar grubu tarafından kurulmuştur. Kurulduğu günden bugüne dek kaliteden asla ödün vermeden mümkün olan en son teknolojiyi kullanarak, benzeri görülmemiş bir hız ile büyümüş ve Çin Halk Cumhuriyeti'nde en güçlü 10 plastik enjeksiyon makine üreticileri arasında yerini almıştır.

Yüksek Müşteri Memnuniyeti Sağlama takdir ödülüne sahip olan firma aynı zamanda Çin genelindeki ilk 500 sanayi kuruluşu arasında gösterilmektedir. Borche, 3 ayrı fabrikası, 80.000 m2 üretim alanı ve binlerce çalışanı ile makine ve teknik destek konusunda Çin Halk Cumhuriyeti'nde ilk firmalar arasına girmiştir.

2013 senesinde Kuzey Amerika'da kurduğu fabrika ile de oldukça zorlayıcı bir pazar olan Amerika Birleşik Devletleri pazarında da kısa zamanda etkin bir rol almıştır.

Çözüm Ortağı Hastek

Borche, Türkiye'deki çözüm ortağı Hastek ile Türk Plastik Sanayisine, sahip olduğu yüksek stok kapasitesi sayesinde sürekli makine ve yedek parça sağlamaktadır. Hastek'in tecrübeli satış ve teknik servis ekibi de, hızlı ve kaliteli bir şekilde, müşteri memnuniyetini ilk görev sayarak hizmetlerini sürdürmektedir. Borche, sahip olduğu dinamik ve uzman kadrosu ile plastik imalat endüstrisi için ürettiği kaliteli makine ve yedek parçaları ile piyasada güvenin diğer adı olarak yer almaktadır. Borche, BT serisi makinelerinde standart olarak VDP pompa (Değişken Debili Pompa) ve diğer serilerinde Servo motor kullanmakta, bu sayede üreticinin %40 ile %80'e varan seviyelerde enerji tasarrufu yapmasını sağlamaktadır. Ayrıca üretimimizdeki ihtiyaca yönelik her türlü makine opsiyonları konusunda destek vermektedir.

Borche Başarıları

Çin Plastik Enjeksiyon Makine Üreticileri arasında en güçlü 10 markadan biri

Çin ilk 500 sanayi kuruluşu arasında

İleri Teknoloji ve İnovasyon Ödülü

Yüksek Müşteri Memnuniyeti Sağlama Ödülü

Ulusal Enerji Tasarrufu Üstün Verimlilik Ödülü

Asya kıtasında üretilen ilk 4 malzemeli plastik enjeksiyon makinesi

Borche BU6800 makinesi Asya kıtasında üretilen en büyük kapasiteye sahip Çift Plakalı Plastik Enjeksiyon Makinesi

Yenilikler ve Bizden Haberler

Borche ile ilgili yenilikler ve haberlerden önce sizin haberdar olmak için mail adresinizle kayıt olabilirsiniz...

www.borche.com.tr bir HASTEK uygulamasıdır. Web Tasarım, Web Yazılım
TEKLİF ALIN
SİZİ ARAYALIM