BORCHE İNGİLTERE`DE SERVİS MERKEZİ VE SHOWROOM AÇTI

BORCHE İNGİLTERE`DE SERVİS MERKEZİ VE SHOWROOM AÇTI

Kurulduğu 2003 yılından bu yana her geçen gün büyüyerek Çin'in en güçlü 10 plastik enjeksiyon makine üreticileri arasına giren BOCRHE, İngiltere'de servis merkezi ve showroom faaliyete aldı.West Midlands'daki showroom ve servis merkezi açılışına Borche Plastik Enjeksiyon Makineleri Genel Müdürü Mr. Zhu, BORCHE UK Satış Direktörü Terry O'Reilly ve çok sayıda davetli katıldı.

Açılışta konuşan Borche Machinery UK Satış Direktörü Terry O'Reilly şunları söyledi: “Birleşik Krallık'ta yapılan bu yatırım, şirketin hem İngiltere hem de İrlanda pazarlarına verdiği önemi yansıtıyor. Bu yatırım, şirketin kazanılan başarıları sürdüreceğinin göstergesi."

 

Diğer Haberler;

 • BORCHE CHINAPLAS 2018'E DAVET EDİYOR

  Degerli Müsterimiz, 24-27 Nisan 2018 tarihleri arasinda gerçeklesecek Chinaplas Uluslararasi Plastik ve Kauçuk Isleme Fuari’nda 5.1J21 nolu standimizda sizleri de aramizda görmekten onur duyacagiz.
  2031
 • HASTEK MÜŞTERİLERİNİ ÇİN’E GÖTÜRÜYOR

  Hastek Plastik Sistemleri büyük makine yatırımı yapacak müşterilerini Çin’de yer alan Borche fabrikasına, cihazı yerinde görmeye götürüyor.
  1822
 • Borche Akıllı Üretimde Çığır Açıyor

  Borche, Akıllı Plastik Enjeksiyon Makineleri Tasarım teknolojilerini de kullanarak rakiplerine fark attı. Çin'den Amerika'ya pek çok farklı ülkede üretim yapan Borche, akıllı makineleriyle verimliliği en üst seviyeye çıkarıyor.
  1567
 • Borche Hastek Plastik ile Birlikte Plast Eurasia 2017’de

  Hastek Plastik Plast Eurasia 2017 fuarında, plastik enjeksiyon makineleri üretiminin Uzakdoğu’daki en önemli üreticilerinden Borce tarafından geliştirilen iki yeni modelle müşterilerinin karşısına çıktı. .
  1246
Yenilikler ve Bizden Haberler

Borche ile ilgili yenilikler ve haberlerden önce sizin haberdar olmak için mail adresinizle kayıt olabilirsiniz...

www.borche.com.tr bir HASTEK uygulamasıdır. Web Tasarım, Web Yazılım
TEKLİF ALIN
SİZİ ARAYALIM