HASTEK MÜŞTERİLERİNİ ÇİN’E GÖTÜRÜYOR

HASTEK MÜŞTERİLERİNİ ÇİN’E GÖTÜRÜYOR

1962’den beri Türkiye’de Plastik Sistemleri alanında lider kuruluşlardan olan HASTEK, büyük makine yatırımı yapmak isteyen müşterilerini Çin’in Guangzhou kentindeki BORCHE fabrikasına götürüyor.

Plastikciyiz.biz’e konuşan HASTEK Plastik Sistemleri Genel Müdürü Muharrem Manav, “Sınırlı sayıda gerçekleşecek ziyaretimizde her firmadan bir kişinin gidiş-dönüş uçak biletleri, otel ve yiyecek masrafları tarafımızca karşılanacaktır.” dedi.

Fabrika ziyaretinin 22-25 Temmuz tarihleri arasında yapılacağını belirten Manav, özellikle büyük makine yatırımı yapacak müşterilerimizi bu cihazları yerinde görmeye davet etti.

BORCHE BU Dört kolondan kilitleme Çift Plakalı Uzun Açar modelinin 2017 PlastEurasia Fuarı’nda da oldukça ilgi gördüğünün altını çizen Muharrem Manav, BORCH’un Çin’in en güçlü 10 plastik enjeksiyon makine üreticileri arasında yer aldığını ifade etti.

Sahip olduğu dinamik ve uzman kadrosu ile plastik imalat endüstrisi için ürettiği kaliteli makine ve yedek parçaları ile piyasada güvenin diğer adı olarak yer alan BORCHE, 12 yıldır HASTEK güvencesiyle Türkiye’de faaliyet gösteriyor.
Kaynak: Plastikciyiz.biz

Diğer Haberler;

 • BORCHE İNGİLTERE`DE SERVİS MERKEZİ VE SHOWROOM AÇTI

  Çin`in en büyük plastik enjeksiyon makine üreticileri arazında yer alan BORCHE, İngiltere`de servis merkezi ve showroom açtı.
  1168
 • BORCHE CHINAPLAS 2018'E DAVET EDİYOR

  Degerli Müsterimiz, 24-27 Nisan 2018 tarihleri arasinda gerçeklesecek Chinaplas Uluslararasi Plastik ve Kauçuk Isleme Fuari’nda 5.1J21 nolu standimizda sizleri de aramizda görmekten onur duyacagiz.
  2031
 • Borche Akıllı Üretimde Çığır Açıyor

  Borche, Akıllı Plastik Enjeksiyon Makineleri Tasarım teknolojilerini de kullanarak rakiplerine fark attı. Çin'den Amerika'ya pek çok farklı ülkede üretim yapan Borche, akıllı makineleriyle verimliliği en üst seviyeye çıkarıyor.
  1567
 • Borche Hastek Plastik ile Birlikte Plast Eurasia 2017’de

  Hastek Plastik Plast Eurasia 2017 fuarında, plastik enjeksiyon makineleri üretiminin Uzakdoğu’daki en önemli üreticilerinden Borce tarafından geliştirilen iki yeni modelle müşterilerinin karşısına çıktı. .
  1246
Yenilikler ve Bizden Haberler

Borche ile ilgili yenilikler ve haberlerden önce sizin haberdar olmak için mail adresinizle kayıt olabilirsiniz...

www.borche.com.tr bir HASTEK uygulamasıdır. Web Tasarım, Web Yazılım
TEKLİF ALIN
SİZİ ARAYALIM