Borche Akıllı Üretimde Çığır Açıyor

Borche Akıllı Üretimde Çığır Açıyor

Borche, Akıllı Plastik Enjeksiyon Makineleri Tasarım teknolojilerini de kullanarak rakiplerine fark attı. Çin'den Amerika'ya pek çok farklı ülkede  üretim yapan Borche, akıllı makineleriyle verimliliği en üst seviyeye çıkarıyor. PAGEV Okulu'na makina bağışı yapan Borche,  2015 yılında Çin Sanayi ve Bilgi Teknolojileri Bakanlığı '' 46 Akıllı Üretim Programına pilot uygulayıcı olarak seçilen ilk firma'' oldu.

Diğer Haberler;

 • BORCHE İNGİLTERE`DE SERVİS MERKEZİ VE SHOWROOM AÇTI

  Çin`in en büyük plastik enjeksiyon makine üreticileri arazında yer alan BORCHE, İngiltere`de servis merkezi ve showroom açtı.
  2672
 • Borche Zhu, Çin Plastik Makine Üreticiler Derneği Genel Başkanı Seçildi

  Çin Plastik Makine Üreticiler Birliği(CPMIA) tarafından 18 Mayısta 20.cisi düzenlenen genel kurul da , Borche Plastik Enjeksiyon Makineleri Genel Müdürü Borche Zhu, Genel Başkanlığa seçildi. Borche Zhu açıklamasında, kurum kültürü ve mirası doğrultusunda çalışmaya devam edeceğini belirtti.
  2381
 • Borche Akıllı Üretime Doğru

  Plastikciyiz.biz 'de yer alan habere göre Borche yakın zamanda Amerika Birleşik Devletleri’ nin Florida eyaletine bağlı Jacksonville’ de Walmart için üretim yapan bir firmaya anahtar teslim proje teslimatı yapmıştır. Burada konu olan üretim hattı aynı zamanda UL sertifikası alarak plastik endüstrisinde bir ilke imza atmıştır.
  2402
 • Borche'da İki Yeni Özellik

  Plast Eurasia 2017 ile birlikte plastik sektörü,  Borhce tarafından sunulan iki yeni özellikle karşılaşıyor. Bunlardan bir tanesi, Akıllı Üretim prensibine göre üretilen, uzaktan izleme ve müdahale imkânı sunan bir “cloud” yazılımı ile desteklenmiş 700 Ton kilitleme gücündeki Çift Plakalı Plastik Enjeksiyon Makinesi
  1303
Yenilikler ve Bizden Haberler

Borche ile ilgili yenilikler ve haberlerden önce sizin haberdar olmak için mail adresinizle kayıt olabilirsiniz...

www.borche.com.tr bir HASTEK uygulamasıdır. Web Tasarım, Web Yazılım
TEKLİF ALIN
SİZİ ARAYALIM