Borche Akıllı Üretime Doğru

Borche Akıllı Üretime Doğru

Plastikciyiz.biz 'de yer alan habere göre Borche yakın zamanda Amerika Birleşik Devletleri’ nin Florida eyaletine bağlı Jacksonville’ de Walmart için üretim yapan bir firmaya anahtar teslim proje teslimatı yapmıştır. Burada konu olan üretim hattı aynı zamanda UL sertifikası alarak plastik endüstrisinde bir ilke imza atmıştır.

Bahsi geçen üretim sistemi bir adet çöp kovası ve bir adet de kova olmak üzere iki hattan oluşmaktadır. Kova hattı bir adet BU800 ( kapak ve diğer aksesuarlar) ve BU1500 ( gövde) olmak üzere iki adet akıllı teknolojiler ile donatılmış çift plakalı plastik enjeksiyon makinesinden oluşmaktadır. Bu hatta 55 Litre, iki farklı tipte 68 Litre, 75 Litre ve 85 Litre kovalar üretilebilirken, kalıp değişimleri ve farklı paketleme biçimleri otomatik olarak yapılmaktadır. Dahası, Borhce’ un üretim ve paketleme ile ilgili çözümleri sayesinde ürün et kalınlıkları 2-2.5 mm den 1.5-1.8 mm ye düşürülerek, ağırlıkta %40 ve lojistik maliyetlerinde %50 tasarruf sağlanmaktadır. Bunun bir sonucu olarak verimlilik arttırılmış ve tüm çevrim 42 sn de tamamlanmıştır.

Borche akıllı üretim hatları Amerika Birleşik Devletleri’ne UL sertifikası ile ihraç edilirken, bu alanda Çin de üretilen ilk makineler olma özelliğini taşımaktadırlar. Industry 4.0 (Endüstri 4.0), bütün Dünyaya yayılırken, Borhce rakiplerine göre bir adım önde olmanın gururunu yaşamaktadır.   Çin Plastik Makine Endüstrisi Birliği’nin (CPMIA) şu anki başkanı olan Borche Yönetim Kurulu Başkanı Kangjian Zhu bu konuda önderliği üstlenerek Çin’ in Industry 4.0 yolculuğunun 2025 yılında Made In China sloganı ile daha ileri seviyelere taşınmasını hedeflemektedir.

Diğer Haberler;

 • BORCHE İNGİLTERE`DE SERVİS MERKEZİ VE SHOWROOM AÇTI

  Çin`in en büyük plastik enjeksiyon makine üreticileri arazında yer alan BORCHE, İngiltere`de servis merkezi ve showroom açtı.
  2672
 • Borche Akıllı Üretimde Çığır Açıyor

  Borche, Akıllı Plastik Enjeksiyon Makineleri Tasarım teknolojilerini de kullanarak rakiplerine fark attı. Çin'den Amerika'ya pek çok farklı ülkede üretim yapan Borche, akıllı makineleriyle verimliliği en üst seviyeye çıkarıyor.
  3001
 • Borche Zhu, Çin Plastik Makine Üreticiler Derneği Genel Başkanı Seçildi

  Çin Plastik Makine Üreticiler Birliği(CPMIA) tarafından 18 Mayısta 20.cisi düzenlenen genel kurul da , Borche Plastik Enjeksiyon Makineleri Genel Müdürü Borche Zhu, Genel Başkanlığa seçildi. Borche Zhu açıklamasında, kurum kültürü ve mirası doğrultusunda çalışmaya devam edeceğini belirtti.
  2380
 • Borche'da İki Yeni Özellik

  Plast Eurasia 2017 ile birlikte plastik sektörü,  Borhce tarafından sunulan iki yeni özellikle karşılaşıyor. Bunlardan bir tanesi, Akıllı Üretim prensibine göre üretilen, uzaktan izleme ve müdahale imkânı sunan bir “cloud” yazılımı ile desteklenmiş 700 Ton kilitleme gücündeki Çift Plakalı Plastik Enjeksiyon Makinesi
  1303
Yenilikler ve Bizden Haberler

Borche ile ilgili yenilikler ve haberlerden önce sizin haberdar olmak için mail adresinizle kayıt olabilirsiniz...

www.borche.com.tr bir HASTEK uygulamasıdır. Web Tasarım, Web Yazılım
TEKLİF ALIN
SİZİ ARAYALIM