Borche Akıllı Üretime Doğru

Borche Akıllı Üretime Doğru

Plastikciyiz.biz 'de yer alan habere göre Borche yakın zamanda Amerika Birleşik Devletleri’ nin Florida eyaletine bağlı Jacksonville’ de Walmart için üretim yapan bir firmaya anahtar teslim proje teslimatı yapmıştır. Burada konu olan üretim hattı aynı zamanda UL sertifikası alarak plastik endüstrisinde bir ilke imza atmıştır.

Bahsi geçen üretim sistemi bir adet çöp kovası ve bir adet de kova olmak üzere iki hattan oluşmaktadır. Kova hattı bir adet BU800 ( kapak ve diğer aksesuarlar) ve BU1500 ( gövde) olmak üzere iki adet akıllı teknolojiler ile donatılmış çift plakalı plastik enjeksiyon makinesinden oluşmaktadır. Bu hatta 55 Litre, iki farklı tipte 68 Litre, 75 Litre ve 85 Litre kovalar üretilebilirken, kalıp değişimleri ve farklı paketleme biçimleri otomatik olarak yapılmaktadır. Dahası, Borhce’ un üretim ve paketleme ile ilgili çözümleri sayesinde ürün et kalınlıkları 2-2.5 mm den 1.5-1.8 mm ye düşürülerek, ağırlıkta %40 ve lojistik maliyetlerinde %50 tasarruf sağlanmaktadır. Bunun bir sonucu olarak verimlilik arttırılmış ve tüm çevrim 42 sn de tamamlanmıştır.

Borche akıllı üretim hatları Amerika Birleşik Devletleri’ne UL sertifikası ile ihraç edilirken, bu alanda Çin de üretilen ilk makineler olma özelliğini taşımaktadırlar. Industry 4.0 (Endüstri 4.0), bütün Dünyaya yayılırken, Borhce rakiplerine göre bir adım önde olmanın gururunu yaşamaktadır.   Çin Plastik Makine Endüstrisi Birliği’nin (CPMIA) şu anki başkanı olan Borche Yönetim Kurulu Başkanı Kangjian Zhu bu konuda önderliği üstlenerek Çin’ in Industry 4.0 yolculuğunun 2025 yılında Made In China sloganı ile daha ileri seviyelere taşınmasını hedeflemektedir.

Diğer Haberler;

Yenilikler ve Bizden Haberler

Borche ile ilgili yenilikler ve haberlerden önce sizin haberdar olmak için mail adresinizle kayıt olabilirsiniz...

www.borche.com.tr bir HASTEK uygulamasıdır. Web Tasarım, Web Yazılım
TEKLİF ALIN
SİZİ ARAYALIM