Borche'da İki Yeni Özellik

Borche'da İki Yeni Özellik

Plast Eurasia 2017 ile birlikte plastik sektörü,  Borhce tarafından sunulan iki yeni özellikle karşılaşıyor. Bunlardan bir tanesi, Akıllı Üretim prensibine göre üretilen, uzaktan izleme ve müdahale imkânı sunan bir “cloud” yazılımı ile desteklenmiş 700 Ton kilitleme gücündeki Çift Plakalı Plastik Enjeksiyon Makinesi. “ Expert of Two Platen IMM” sloganı ie Çift Plakalı Plastik Enjeksiyon Makineleri yardımcı ekipmanlar haberleşebilir ve tek bir noktadan kontrol edilebilir. Kullanılan yazılım sayesinde de, üretim verileri uzaktan izlenerek, gerekli görülen durumlarda müdahale de bulunula bilinir.

Bir diğer yenilik ise, uzun yıllardır sektörde beğeni ile kullanılan Değişken Debili Pompalı Plastik Enjeksiyon Makinelerinde karşımıza çıkıyor. 260 Ton kilitleme gücündeki bir modelinin sergileneceği, BT-III adı verilen seride yeni renk ve dış görünüm ile birlikte, Avusturya menşeli KEBA kontrol grubu, enjeksiyon ünitesinde lineer kızak, geniş tasarlanmış itici alanı vb. standart haline gelen özellikler ile maksimum müşteri memnuniyeti hedeflenmiştir.

Haberi Plastikciyiz.biz adresinden görüntüleyebilirsiniz.

Diğer Haberler;

 • BORCHE İNGİLTERE`DE SERVİS MERKEZİ VE SHOWROOM AÇTI

  Çin`in en büyük plastik enjeksiyon makine üreticileri arazında yer alan BORCHE, İngiltere`de servis merkezi ve showroom açtı.
  2557
 • Borche Akıllı Üretimde Çığır Açıyor

  Borche, Akıllı Plastik Enjeksiyon Makineleri Tasarım teknolojilerini de kullanarak rakiplerine fark attı. Çin'den Amerika'ya pek çok farklı ülkede üretim yapan Borche, akıllı makineleriyle verimliliği en üst seviyeye çıkarıyor.
  2903
 • Borche Zhu, Çin Plastik Makine Üreticiler Derneği Genel Başkanı Seçildi

  Çin Plastik Makine Üreticiler Birliği(CPMIA) tarafından 18 Mayısta 20.cisi düzenlenen genel kurul da , Borche Plastik Enjeksiyon Makineleri Genel Müdürü Borche Zhu, Genel Başkanlığa seçildi. Borche Zhu açıklamasında, kurum kültürü ve mirası doğrultusunda çalışmaya devam edeceğini belirtti.
  2248
 • Borche Akıllı Üretime Doğru

  Plastikciyiz.biz 'de yer alan habere göre Borche yakın zamanda Amerika Birleşik Devletleri’ nin Florida eyaletine bağlı Jacksonville’ de Walmart için üretim yapan bir firmaya anahtar teslim proje teslimatı yapmıştır. Burada konu olan üretim hattı aynı zamanda UL sertifikası alarak plastik endüstrisinde bir ilke imza atmıştır.
  2291
Yenilikler ve Bizden Haberler

Borche ile ilgili yenilikler ve haberlerden önce sizin haberdar olmak için mail adresinizle kayıt olabilirsiniz...

www.borche.com.tr bir HASTEK uygulamasıdır. Web Tasarım, Web Yazılım
TEKLİF ALIN
SİZİ ARAYALIM