Guangzhou Borch Machinery Co. Ltd Meksika'da

Guangzhou Borch Machinery Co. Ltd Meksika'da

Plastikciyiz.biz'in haberine göre Guangzhou Borch Machinery Co. Ltd., geçtiğimiz yıl Meksika'da iki yeni ofis ve depo açtı. Ancak Meksika'daki müşterilerinin fabrikalarının, gelecek yıl Meksika'da yapılacak Kuzey Amerika Serbest Ticaret Anlaşması ve cumhurbaşkanlığı seçimlerinde neler olacağı konusunda belirsiz olan bu sene sermaye harcaması konusunda daha ihtiyatlı davrandıklarını da belirtti. Şirket, dört yıl önce piyasaya girmesinden bu yana marka inşa modunda olduğunu söyledi. Şirket, özellikle ülkenin otomobil imalatı sektöründen, pazardaki iyi talebin hala göründüğünü açıkladı. Meksika'da yılda yaklaşık 50 enjeksiyon makinesi satmakta ve Birleşik Devletler'de ve Kanada'da yaklaşık 150 ya da daha fazla plastik enjeksiyon makinesi satmaktadır. Borche, yıllık 150 milyon ABD doları tutarındaki satışıyla Çin'in en büyük beş plastik enjeksiyon makine üreticisi Chen, "Meksika pazarının her yıl büyüdüğü için, bir sürü otomobil üreticisi Meksika'ya taşınıyor" dedi. Şirket geçtiğimiz yıl Meksika'da iki yeni ofis ve depo açtı.

Diğer Haberler;

 • BORCHE İNGİLTERE`DE SERVİS MERKEZİ VE SHOWROOM AÇTI

  Çin`in en büyük plastik enjeksiyon makine üreticileri arazında yer alan BORCHE, İngiltere`de servis merkezi ve showroom açtı.
  2557
 • Borche Akıllı Üretimde Çığır Açıyor

  Borche, Akıllı Plastik Enjeksiyon Makineleri Tasarım teknolojilerini de kullanarak rakiplerine fark attı. Çin'den Amerika'ya pek çok farklı ülkede üretim yapan Borche, akıllı makineleriyle verimliliği en üst seviyeye çıkarıyor.
  2903
 • Borche Zhu, Çin Plastik Makine Üreticiler Derneği Genel Başkanı Seçildi

  Çin Plastik Makine Üreticiler Birliği(CPMIA) tarafından 18 Mayısta 20.cisi düzenlenen genel kurul da , Borche Plastik Enjeksiyon Makineleri Genel Müdürü Borche Zhu, Genel Başkanlığa seçildi. Borche Zhu açıklamasında, kurum kültürü ve mirası doğrultusunda çalışmaya devam edeceğini belirtti.
  2248
 • Borche Akıllı Üretime Doğru

  Plastikciyiz.biz 'de yer alan habere göre Borche yakın zamanda Amerika Birleşik Devletleri’ nin Florida eyaletine bağlı Jacksonville’ de Walmart için üretim yapan bir firmaya anahtar teslim proje teslimatı yapmıştır. Burada konu olan üretim hattı aynı zamanda UL sertifikası alarak plastik endüstrisinde bir ilke imza atmıştır.
  2291
Yenilikler ve Bizden Haberler

Borche ile ilgili yenilikler ve haberlerden önce sizin haberdar olmak için mail adresinizle kayıt olabilirsiniz...

www.borche.com.tr bir HASTEK uygulamasıdır. Web Tasarım, Web Yazılım
TEKLİF ALIN
SİZİ ARAYALIM